کارگاه‌های آموزشی

در این بخش از سایت مطالب آموزشی که طی سال ها در کلاس های مختلف از سوی این جانب ارائه گردیده است، بصورت سلسله وار و بتدریج ارائه خواهند شد. سعی بر این است که پس از آماده شدن مطالب جهت عرضه در سایت، به همراه تمرینات متناسب با موضوع، هر مطلب تحت عنوان یک کارگاه آموزشی با ذکر شماره و نام کارگاه تقدیم علاقمندان و کاربران گرامی گردد. برای تمرین می توانید از فایل های موجود در صفحه خودآزمائی استفاده کنید.

افزودنی‌های اکسل

شاید در نگاه اول تصور شما از قابلیت های این نرم افزار همه آن چیزهائی باشد که در منوهای برنامه مشاهده می شود و یا از سایر کاربران شنیده و یا در کتاب ها خوانده اید، در حالی که علاوه بر توانائی های بعضا منحصر بفرد نرم افزار Excel بسیاری از قابلیت های این نرم افزار از طریق ترکیب نمودن ابزارها و توانمندی های Excel و بکارگیری خلاقیت های فردی ایجاد می شوند.

محصولات

در این صفحه سعی بر این است تا راهنمای بعضی از نرم افزارها که توسط این جانب و یا سایر دوستانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ام در محیط اکسل تهیه گردیده است در معرض استفاده علاقمندان قرار گیرد. این نرم افزارها بسته به نیازهای سازمانی طراحی گردیده و هدف از ارائه راهنمای آنها آشنائی کاربران با امکانات و قابلیت های نرم افزار اکسل می باشد. بازدید از فروشگاه را هم از دست ندهید.