درباره من

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خود توفیق تلاش در راستای ارتقاء دانش عمومی کامپیوتر در زمینه نرم افزار Excel را به بنده ارزانی داشت تا بتوانم از این طریق گام هائی هر چند کوچک برداشته و در انجام رسالتی که بر عهده دارم موفق گردم.

گستردگی علوم و توسعه روزافزون آن شرایطی را به وجود آورده است که هر روز شاهد تحولات شگرف و چشمگیری در سطح جهان هستیم. این گسترش، نیاز به منابع مختلف اطلاع رسانی و آموزش از جمله محیط اینترنت بعنوان یکی از راحت ترین راه های دستیابی به اطلاعات را بیش از پیش روشن می نماید. از همین رو آشنائی با نرم افزارهائی که در زندگی روزمره و در تمامی زمینه های علمی، فنی و مهندسی کاربرد دارند نه تنها یک نیاز که یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. بنابراین، بر آن شدم تا تجربیات و بضاعت ناچیز خود در زمینه آشنائی با نرم افزار Excel را جهت استفاده عموم هموطنان و فارسی زبانان، در قالب این سایت تقدیم علاقمندان بویژه جوانان عزیز این دیار نمایم. باشد که از این رهگذار خوشه چین اطلاعات و دانش آنها باشم.

این سایت محلی جهت تضارب آراء و ارتقاء دانش و فرهنگ همگانی از طریق انتقال دانسته ها به دیگران خواهد بود. محصولات و خدماتی که در فروشگاه سایت ارائه میگردند، تولیدات مدیر سایت می‌باشد.

مرسوم و مقبول است که در انتهای هر کار از افرادی که به نوعی در اجرای آن مشارکت داشته اند تشکر و قدردانی گردد. بنا بر این رسم نیکو، مراتب قدردانی و سپاس خود را در ابتدای راهی که بدان قدم گذاشته ام تقدیم این بزرگواران می نمایم.بی انصافی خواهد بود چنانچه نقش خانواده ام در ایجاد محیطی آرام که بی شک نتیجه زحمات همسر گرامیم می باشد را از قلم بیندازم و سپاس ویژه خود را نثار آنان نکنم. پس از آن تشکر خود را تقدیم دوستان و همکارانی  می نمایم که در محیط کار بنده را مورد لطف قرار داده اند و در پایان تقدیم آنان که با حضور خود در کلاس های درس، راه و روش خوب آموختن را به من هدیه کردند.

زحمات دوست گرانمایه ای که مسئولیت طراحی و راه اندازی این سایت بر دوش ایشان بوده است (و اجازه درج نام شان را به بنده نداده اند) شایسته همه گونه تقدیر و احترام است.

از شما که با پیوستن به این سایت و ارائه پیشنهاد و انتقاد خود، بنده را در بهبود کمی و کیفی مطالب سایت راهنمائی نموده و رونق بخش این محفل هستید متشکرم!

 

محمد صادق خوشنامی متولد                                                                        18 / 11 / 1345

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز                                                 1372

دانش آموخته EMBA در مقطع فوق لیسانس از سازمان مدیریت صنعتی               1394 

دانش آموخته DBA در مقطع دکترا (سازمان مدیریت صنعتی)                                1399

    
سابقه آشنائی با نرم افزار
Excel                                                                 بیست و هشت سال

سابقه تدریس نرم افزار Excel                                                                     بیست و پنح سال

 

دوره های تدریس شده سطح – 1(مقدماتی)                                                     16 دوره (430 ساعت)

دوره های تدریس شده سطح – 2 (توابع کلیدی)                                               27 دوره (820 ساعت)

دوره های تدریس شده سطح – 3 (ماکرونویسی)                                             11 دوره (330 ساعت)

دوره های تدریس شده سطح – 4 (فرم سازی و دیالوگ سازی)                        6 دوره (190 ساعت)

دوره های تدریس شده سطح – 5 (نمودار)                                                         2 دوره (50 ساعت)

 

پرسش و پاسخ

بدون پرسش و پاسخ