09171112155 info@landofexcel.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه شیراز، خیابان نشاط

درباره ما

 

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خود توفیق تلاش در راستای ارتقاء دانش عمومی کامپیوتر در زمینه نرم افزار Excel را به بنده ارزانی داشت تا بتوانم از این طریق گام هائی هر چند کوچک برداشته و در انجام رسالتی که بر عهده دارم موفق گردم.

گستردگی علوم و توسعه روزافزون آن شرایطی را به وجود آورده است که هر روز شاهد تحولات شگرف و چشمگیری در سطح جهان هستیم. این گسترش، نیاز به منابع مختلف اطلاع رسانی و آموزش از جمله محیط اینترنت بعنوان یکی از راحت ترین راه های دستیابی به اطلاعات را بیش از پیش روشن می نماید. از همین رو آشنائی با نرم افزارهائی که در زندگی روزمره و در تمامی زمینه های علمی، فنی و مهندسی کاربرد دارند نه تنها یک نیاز که یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. بنابراین، بر آن شدم تا تجربیات و بضاعت ناچیز خود در زمینه آشنائی با نرم افزار Excel را جهت استفاده عموم هموطنان و فارسی زبانان، در قالب این سایت تقدیم علاقمندان بویژه جوانان عزیز این دیار نمایم. باشد که از این رهگذار خوشه چین اطلاعات و دانش آنها باشم.

این سایت محلی جهت تضارب آراء و ارتقاء دانش و فرهنگ همگانی از طریق انتقال دانسته ها به دیگران خواهد بود.

من قریب 20 سال است که با اکسل کار می کنم و از EXCEL-4 تا کنون آن را فرا گرفته و بیش از 2000 ساعت آموزش داده ام. مرسوم و مقبول است که در انتهای هر کار از افرادی که به نوعی در اجرای آن مشارکت داشته اند تشکر و قدردانی گردد. بنا بر این رسم نیکو، مراتب قدردانی و سپاس خود را در ابتدای راهی که بدان قدم گذاشته ام تقدیم این بزرگواران می نمایم. بی انصافی خواهد بود چنانچه نقش خانواده ام در ایجاد محیطی آرام که بی شک نتیجه زحمات همسر گرامیم می باشد را از قلم بیندازم و سپاس ویژه خود را نثار آنان نکنم. پس از آن تشکر خود را تقدیم دوستان و همکارانی می نمایم که در محیط کار بنده را مورد لطف قرار داده اند و در پایان تقدیم آنان که با حضور خود در کلاس های درس، راه و روش خوب آموختن را به من هدیه کردند.

از شما که با پیوستن به این سایت و ارائه پیشنهاد و انتقاد خود، بنده را در بهبود کمی و کیفی مطالب سایت راهنمائی نموده و رونق بخش این محفل هستید متشکرم!

سرزمین اکسل تداعی خلاقیت و نوآوری در دنیای وب فارسی است ، کیفیت محصولات ، پشتیبانی ویژه و منحصربه فرد از ویژگی های برجسته این سایت میباشد. تمامی محصولاتی که برای فروش عرضه میگردد تولید شخصی اینجانب بوده و با بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. سرزمین اکسل در پی کسب یک رضایت همگانی و حداکثری ایجاد شده و همواره در خدمت شما عزیران خواهد بود. تمامی محصولات ما کاملا فارسی و ایرانی، طراحی شده اند که بصورت اورجینال بدون هیچگونه مشکل و با تضمین و پشتیبانی کامل در اختیار شما قرار گرفته اند .

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت سرزمین اکسل، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

درباره این مطلب نظر دهید !